Voda a její energie


Voda a její energie

 

Voda není jen pouhá tekutina, je to energie plná prospěšných látek, které můžeme identifikovat a konkretizovat v číslech. Je plná i energetických vibrací, které sice nejsou vidět, ale spousta vědců již odhalilo, že voda má různé energetické podoby. Tak vnímám vodu i já. Jako dar, který má přinést našemu tělu sílu a energii. Otázkou zůstává, jak by měla vypadat voda, která bude pro naše tělo opravdu dobrá? Jsou dvapohledy – vědecký a energetický. Spojila jsem v tomto článku oba pohledy, protože oba jsou důležité. Energeticky pozitivně vyhlížející voda musí mít i konkrétní hodnoty, které nás uspokojí.

 

Jaké jsou naše možnosti?

Voda z kohoutku – mnoho lidí z finančních i jiných důvodů pije vodu přímo z kohoutku. Toto řešení není v mnoha případech určitě ideální. Na většině míst ČR je voda z kohoutku pitná a splňuje předepsané evropské normy. Otázkou však je, odkud voda pochází, kde a jak byla zpracována. Vliv na kvalitu vody mohou mít např. hnojiva, jež se v oblasti používají k ošetření půdy, nebo i vodovodní potrubí v domě, množství chloru atd..Z energetického hlediska je pro vodu nepřirozené protékat trubkami, téct směrem, který pro ni není přirozený.


Balené vody – u balených vod si můžeme až na výjimky být jisti, že z chemického hlediska balená voda obsahuje to, co má. Je praktická – protože je balená v lehkém plastu. No, ale máme tu i negativa – spousta odpadového materiálu, nepřirozené prostředí pro vodu (plast), uvolňování mikročástic z plastu. Takže o něco lepší řešení, ale více globálních dopadů.


Studánková voda – voda přímo z pramene, z přírody je samozřejmě nejlepší alternativou. Musí být samozřejmě z nedotčené přírody, potom má svou přirozenou energii, tedy tu nejlepší. Taková voda je v dnešní době braná jako posvátná a vzácná.

 

Filtrovaná voda – je jedinou možnou alternativou v dnešní době na denní praktické využívání pitné vody. Kvalitní filtry jsou konstruované tak, aby voda v koncové fázi prošla, přírodě podobnou, „mineralizací“. Filtrovaná voda neobsahuje jen výborné faktické hodnoty, ale šetří i životní prostředí a naše peníze. Nemusíme nakupovat pořád nové a nové plastové lahve. Samozřejmě je velký rozdíl mezi filtry, nemohu vyzdvihnout ty nejlepší, ale pokud bude mít kdokoliv zájem o více informací – jsem k dispozici.

 

V případě zájmu zašlu ceník a více informací.

 

Poznámka: Pokud někoho zaujala problematika „energie vody“ , doporučuji autora Masaru Emoto – dává vodě zcela jiný rozměr – energetický.